środa, 11 lipca 2012

Jedynasty: Tom:*

Jesteś w 9 miesiącu ciąż. Ojcem dziecka jest Tom , ale on o dziecku nie wie. Twój chłopak jest już szósty miesiąc w trasie koncertowej. Byłaś w tedy w trzecim miesiącu ciąży. Byłaś bardzo zmęczona więc poszłaś iść się położyć. Zasnełaś 5 po minutach. Rano wstałaś około 10. Zrobiłaś poranną toaletę i poszłaś zrobić sobie śniadanie. Zjadłaś posiłek i odniosłaś talerzyk do zmywarki. Usłyszałaś jakieś odgłosy które dochodziły z przedpokoju. Podreptałaś do pomieszczenia i zobaczyłaś tam swojego ukochanego.
-[t.i] ty jesteś w ciąży i zostaniesz mamą-powiedział zszokowany Tom
-Tak kochanie jestem w ciąży i zostanę mamą a ty tatą-powiedziałam a mój chłopak mnie pocałował.
-Słonko a to będzie dziewczynka czy chłopczyk.?
-Chłopczyk i myślała że będzie się nazywał  James Parker.!
-Jak to pięknie brzmi.-powiedział i dalej na twoich ustach  zawitał soczysty pocałunek.Chłopak poszedł wziąć prysznic, a ty poszłaś zrobić twojemu ukochanemu coś do jedzenia. Wyszedł po 15 minutach , zjadł posiłek i poszliście razem się położyć. Rozmawialiście o przyszłości , o dziecku i o jego trasie koncertowej. Tom rękę położył na brzuchu i tak wtuleni w siebie zasneliśmy. W nocy obudził ciebie bardzo mocny skurcz . Obudziłaś Toma a on zadzwonił po pogotowie. Pomógł mi się przebrać. Mój chłopak ubrał się szybko i pojechał z tobą do szpitala. Tom był przy tobie cały czas. Urodziłaś ślicznego i zdrowego chłopczyka.
**
James ma już dwa miesiące i rozwija się bardzo dobrze. Tom tobie się oświadczył i planujecie na następny miesiąc ślub. Jesteś najszczęśliwszą dziewczyną na świecie.                                                                                                                              

Mój pierwszy Imagin i już jest beznadziejny.
Dziękuje Oliwce, Karolinie i Oli za to że mogę być z nimi  współtwórcami.

Zapraszam do mojego bloga:

 • http://karolciaczaaja.blogspot.com/

5 komentarzy:

 1. Hey, hi, hello, od niedawna piszę opowiadanie http://www.myownwaytofame.blogspot.com/ byłoby mi miło gdybyś zajrzała i wyraziła swoją opinię o nim :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest świetne! :3 pisz następny ;3
  zapeaszam na mojego bloga
  http://opowiadanie-o-the-wanted.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 3. Glosujmy na naszych przystojniakow! http://www.mixphiladelphia.com/pages/brackets/favorite_britt/index.html?fb_comment_id=fbc_10150955127648446_22780970_10150988142743446#f36d63e109acb66 =D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki znowu beznadziejny?!?!
  To jest cudne!!!
  Czekam na kolejne Twoje imaginy
  Bo są świetne ;)
  Czekam Czekam i kocham
  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń