czwartek, 30 sierpnia 2012

szesnasty : Nathan.

 (t.i) - twoje imie
(i.t.p)- imie twojej przyjaciółki

Właśnie kończysz się przygotowywać na imprezę. Postanowiłaś że włosy zostawisz rozpuszczone i kręcone ubrałaś seksowną czarna sukienkę i do tego wysoki szpilki. Gdy nagle ktoś do twoich drzwi zadzwonił . Poszłaś otworzyć. Zobaczyłaś tam swoją najlepsza przyjaciółkę ( i.t.p).
- Gotowa.? - spytała.
- Tak już idziemy. - powiedziałaś i zakluczyłaś mieszkanie. Zamówiłyście taksówkę . i po 15 minutach byłaś na miejscu.Weszłyście do klubu . Pierwsze co zrobiłyście zamówiłyście sobie po drinku. Wypiłyście już trzy drinki i postanowiłyście iść na parkiet. (i.t.p) od razu wyrwała jakiegoś bruneta do tańca. Stałaś i patrzyłaś jak inni się bawią gdy nagle ktoś złapał cie  za biodra. Ty się odwróciłaś i zobaczyłaś słynnego Nathana Sykesa w własnej osobie.
- Jestem Nathan , Zatańczysz.? - przedstawił się i od razu zaproponował taniec.
- A ja (t.i) , z miłą chęcią . - Wzięłaś go za rękę i pociągnęłaś go na parkiet . Tańczyliście już prawie godzinne.  Rozejrzałaś się wokoło i zobaczyłaś swoją przyjaciółkę tańczącą z Tomem Parkerem. Przyjaciółka spojrzała na ciebie i puściła ci oczko a ty się uśmiechnęłaś. Zmęczona tańcem poszłaś się napić czegoś z Nathanem. Nathan zamówił dla was po drinku. Rozmawiało ci się z nim świetnie. Byłaś coraz bardziej upita. Stałaś oparta o ścianę gdy nagle podszedł do ciebie Sykes.Popatrzył ci się w oczy i zaczął cię całować. Gdy nagle przerwał wam pocałunek Reszta zespołu.
- Młody musimy już iść. - powiedział Max.
- Dobra , mam nadzieje że się jeszcze spotkamy (t.i). - podałaś mu twój numer komórkowy i pożegnałaś się z nim przytulasem. Gdy Nathan wyszedł ty się upiłaś że nic nie pamiętałaś. Rano wstałaś z ogromnym bólem głowy. Skierowałaś się do kuchni  a tam zostałaś swoją przyjaciółkę która przygotowała ci aspirynę i wodę.
- Dziękuje- podziękowałaś przyjaciółce.
- Drobiask, wczoraj nieźle pobalowałaś . 
- Ale nic nie pamiętam. 
- (...)- przyjaciółka ci wszystko wytłumaczyła. Nagle dostałaś SMS od nie znanego numeru. Odczytałaś SMS był on od Nathana. Chciał się z tobą spotkać zgodziłaś. Pobiegłaś szybko do pokoju bo miałaś godzinę czasu na wyszykowanie się . Wyrobiłaś się w czasie . Przyszłaś w umówione miejsce i od razu rzucił ci się Nathan w oczy. Usiadłaś koło niego i zaczęliście rozmawiać o wczorajszej imprezie . Dowiedziałaś się że całowałaś się wczoraj z Nathanem i że twoja przyjaciółka chodzi  z Tomem.
- (t.i) zostaniesz moją dziewczyną?- spytał się a ty się na niego rzuciłaś i wydarłaś się że Tak. 
****
Jesteś od dwóch lat razem  z Nathanem , właśnie dowiedziałaś się że jesteś w trzecim miesiącu ciąży. I planujesz z Nathanem ślub.
                                                                                                            

Dawno mnie tu nie było :c ale spróbuje to nadrobić. 
I jak wam sie podoba Imagin .? Bo mi wcale się nie podoba.
Dedyk dla Oliwi ...♥.
Oliwka ten imagin jest dla ciebie :*
Pozdrawia : Karolina :* 

10 komentarzy:

 1. maiudfdshaufdnsauydnmxsajiufdhsjamnbfdhsjaxmnfdhsujxmnhdwyusjmxnhdyusajmnhfgeyusjahdgyshndbhgewusjdfgh ohhhh, jaki cudasny imagin! *.*
  prosze NASTEEEEEEPNY! <3
  PS . dzieki za dedykkka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super!!
  Jest po prostu.. no super!!
  Dawaj next ;**
  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowny imagin.<3
  ja też tak chcę. ;c xd
  pisz cie szybciutko nastepny.♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczny. Takie urocze. ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Super
  Masz talent! :D
  Zajrzyj do mnie http://thewantedimagin.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Nominowałam Cię do The Versatile Blogger Award :)
  http://i-dont-believe-in-love-at-first-sight.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Nominowałam Cię
  http://i-dont-believe-in-love-at-first-sight.blogspot.com/2013/02/liebster-award.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny! Szukam bloga, do którego mogłabym dołączyć. Prowadzę już jednego, więc nie chcę tworzyć kolejnego. (Piszę imaginy nie tak jak tu, czyli "poszłam, ubrałam, zrobiłam") Gdybym mogła do kogoś dołączyć niech da mi odpowiedź pod tym komentarzem!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak można pisać imagony o takich pedałach ?

  OdpowiedzUsuń